جمعه، 14 آوریل 2023 – چقدر جذاب


“کوید پرو کرو: موضع کلارنس توماس در قبال افشاگری در واقع توسط رویه قضایی او روشن شده است.” داهلیا لیتویک و مارک جوزف استرن دارند این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در 4:58 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“دادگاه استیناف تصمیم خواهد گرفت که آیا وکلا می توانند از هزینه های صندوق مش، در پرونده های تلفیقی فرار کنند یا خیر”: آلیسون فرانکل “در مورد پرونده” از رویترز است این پست در مورد درخواست تجدید نظر من سه شنبه آینده در مقابل هیئتی متشکل از سه قاضی بحث خواهم کرد دادگاه استیناف ایالات متحده برای حوزه نهم در فینی،، آریزونا نشسته است.

با این حال، ،وان پست ممکن است کمی گمراه کننده باشد، زیرا موضوع این است که آیا هزینه های صندوق مش، MDL را می توان در برابر پرونده هایی ارزیابی کرد که هرگز بخشی از روند MDL نبودند زیرا هرگز در هیچ دادگاهی ثبت نشده بودند، در دادگاه ایالتی ثبت شده اند یا خیر. پس از بسته شدن MDL در دادگاه فدرال ثبت شد، صرفاً به این دلیل که وکیل شاکیان در این پرونده‌ها نیز از موکلان در دادرسی MDL نمایندگی می‌،د.

نوشته شده در 4:28 بعد از ظهر توسط هوارد باشمندرخواست از کلارنس توماس برای شهادت در سنا می‌تواند جرقه‌ای برانگیخت. برخی از گروه‌ها از کمیته قضایی سنا می‌خواهند که از یک قاضی فعلی درباره گزارش‌های مربوط به رابطه او با یک اهداکننده ثروتمند جمهوری‌خواه بشنود. مایکل ماک،ون از رول کال دارد این گزارش.

نوشته شده در 2:22 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«چرا معضل اخلاقی کلارنس توماس دادگاه عالی را تغییر نمی دهد. سنت اجازه دادن به خود پلیس دیوان عالی ادامه دارد. رئیس قوه قضائیه سابقه مقاومت در برابر قو،ن اخلاقی رسمی را دارد: لورا لیتوان و بیلی هاوس از اخبار بلومبرگ این گزارش.

نوشته شده در 1:36 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«محل فدرال شکایت از قاضی 95 ساله را تأیید کرد»: Riddhi Setty از قانون بلومبرگ است یک گزارش که شروع می‌شود، «شورای قضایی حوزه فدرال وجود شکایت علیه قاضی پائولین نیومن توسط قاضی ارشد کیمبرلی ا. مور را تأیید کرد و گفت که روند تحقیقات در حال انجام است».

این دادگاه استیناف ایالات متحده برای منطقه فدرال به صورت آنلاین یک «بی،ه شورای قضایی حوزه فدرال، به همراه سفارشات مربوط به تاریخ 24 مارس 2023 (تا حدی ویرایش شده) و 13 آوریل 2023.

نوشته شده در 1:30 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“دیوان عالی، طرح چالش های قانون اساسی را برای آژانس های فدرال آسان تر می کند”: آریان د ووگ از CNN دارد این گزارش بر یک حکم که دیوان عالی آمریکا امروز صادر شد.

قاضی النا کاگان نظر دادگاه را در سال جاری ارائه کرد Axon Enterprise, Inc. v FTC، شماره 21-86. قاضی کلارنس توماس نظر موافقی صادر کرد. و قاضی Neil M. Gorsuch نظر موافق در این قضاوت صادر کرد. می تو،د به استدلال شفاهی دسترسی داشته باشید از طریق این لینک.

نوشته شده در 1:18 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن،ت بایدن از دادگاه عالی می‌خواهد تا دسترسی گسترده به قرص سقط جنین را بازگرداند. در یک درخواست اضطراری، وکلای ،ت از قضات خواستند تا تمام حکم قاضی تگزاس مبنی بر تعلیق یک داروی سقط جنین رایج را متوقف کنند. آدام لیپتاک از نیویورک تایمز این گزارش.

رابرت بارنز و آن ای. ماریمو از واشنگتن پست گزارش می دهند که «و، دادگستری از دادگاه عالی می خواهد دسترسی به قرص سقط جنین را بازگرداند

جس براوین و لورا ،یستو از وال استریت ژورنال گزارش می دهند که “دادگاه عالی با آزمایش جدید سقط جنین با پرونده Mifepristone مواجه شد. و، دادگستری از دادگاه عالی می‌خواهد که دسترسی به قرص‌های سقط جنین را حفظ کند

و ال، سویر از واشنگتن تایمز گزارش می دهد که “و، دادگستری مبارزه با قرص سقط جنین را به دادگاه عالی می برد

می تو،د به درخواست اقامت ،ت فدرال دسترسی داشته باشید در این لینک. و می تو،د به برنامه اقامت داروساز دسترسی داشته باشید در این لینک.

نوشته شده در ساعت 12:06 توسط هوارد باشمن“پرزیدنت بایدن سی و دومین دور نامزدهای قضائی را معرفی کرد”: کاخ سفید صادر کرده است این خبر امروز با اعلام نامزدها به پنجم و نهم مدارها

نوشته شده در 11:58 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/04/14/#202368