جمعه، 28 آوریل 2023 – چقدر جذاب


«قاضی ساموئل آلیتو: «این ما را به هدف ترور تبدیل کرد». نویسنده حکم سقط جنین دابز به حملات علیه “مشروعیت” دادگاه پاسخ می دهد. او می‌گوید فکر می‌کند می‌داند چه ،ی پیش‌نویس را فاش کرده است و در مورد انگیزه آن مطمئن است.» جیمز تارانتو و دیوید بی ریوکین جونیور خواهند داشت این ،ط جدید مصاحبه آ، هفته در شماره فردا وال استریت ژورنال.

نوشته شده در 5:02 بعد از ظهر توسط هوارد باشمناسناد افشاگران نشان می دهد که جین رابرتز، که با جان رابرتز، رئیس قاضی ازدواج کرده است، 10.3 میلیون دلار کمیسیون از شرکت های حقوقی نخبه به دست آورده است. ماتاتیاس شوارتز از Insider دارد این گزارش.

نوشته شده در 3:33 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن«دیزنی علیه دیسانتیس، ترامپ علیه هاوایی و سیتیزن یونایتد علیه FEC»: مایکل سی دورف دارد این پست وبلاگ در “Dorf on Law”

ارسال شده در 1:50 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنفاش شد: تحقیقات سنا در مورد ادعاهای حمله برت کاوانا حاوی حذفیات جدی بود. تحقیقات سال 2018 در مورد نامزد دادگاه عالی ادعا کرد که “هیچ مدرکی” پشت ادعاهای تجاوز ، وجود ندارد. استف، کرچگاسنر از گاردین (بریت،ا) داشته است این گزارش.

نوشته شده در 1:45 بعد از ظهر توسط هوارد باشمنآیا تگزاس واقعاً می تواند ده فرمان را در مدارس ،تی قرار دهد؟ دادگاه عالی با لغو 50 سال سابقه جدایی کلیسا از ،ت، درها را به روی سیل قو،ن مذهبی باز کرده است. استاد حقوق نوح فلدمن دارد این انشا آنلاین در Bloomberg Opinion.

نوشته شده در 1:03 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“قانون عفت 150 ساله که ممکن است مبارزه بزرگ بعدی بر سر سقط جنین باشد”: Tierney Sneed از CNN دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 12:58 توسط هوارد باشمن«مخالفان محافظه‌کار محدودیت‌های سقط جنین را در نبراسکا، کارولینای ج،ی مسدود می‌کنند»: بریتنی شاماس، دن روزنزوایگ زیف، ریچل روبین و کارولین کیچنر از واشنگتن پست این گزارش.

نوشته شده در ساعت 12:56 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/04/28/#203325