وبلاگ پروژه 39A حقوق جزا


پروژه 39A NLU دهلی، ارسالی را به وبلاگ حقوق کیفری P39A با تمرکز بر مسائل معاصر در حقوق جزا و عدالت کیفری دعوت می کند.

درباره NLU دهلی

دانشگاه ملی حقوق دهلی (NLUD) یک دانشگاه حقوق ملی در هند است که دوره هایی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

درباره پروژه 39A

پروژه 39A از ماده 39-A در قانون اساسی هند در مورد عدالت برابر الهام گرفته و نشان دهنده گسترش کار ما در مورد سیستم عدالت کیفری در هند است. آنها دعاوی حقوقی، تحقیق و اطلاع رس، در رابطه با پزشکی قانونی، شکنجه، کمک حقوقی، سلامت روان، عدالت کیفری و مجازات اعدام را انجام می دهند.

درباره وبلاگ

این وبلاگ بستری را برای تعامل آکادمیک با موضوعات عدالت کیفری فراهم می کند و به دنبال ایجاد تعامل ظریف و بین رشته ای با موانع ساختاری و واقعیت های خشن سیستم عدالت کیفری در هند است. همچنین دیدگاه‌ها را از طریق رشته‌های گوناگون از جمله جامعه‌شناسی، روان‌شناسی، انسان‌شناسی و علم تشویق می‌کند. این به ویژه دانش آموزان (در سراسر رشته ها) را تشویق می کند تا قطعات مرتبط را ارسال کنند.

درباره فراخوان ارسال آثار

 • پروژه 39A NLU دهلی، ارسالی را به وبلاگ حقوق کیفری P39A با تمرکز بر مسائل معاصر در حقوق جزا و عدالت کیفری دعوت می کند.
 • هر ارسالی به وبلاگ تحت یک فرآیند بازخورد دقیق است. تیم بررسی داخلی آنها برای هر قطعه بازخورد شخصی ارائه می دهد که بر کمک به نویسندگان برای افزایش کیفیت ارسالی خود متمرکز است. سپس مقالات منتخب به هیئت تحریریه ممتاز، متشکل از محققین حقوقی و وکلای مشهور، که بازخورد دقیقی در مورد هر مقاله ای که بررسی می شود ارائه می دهند، ارسال می شود.
 • پروژه 39A به اهمیت ایجاد بستری برای دیدگاه‌های متنوع اعتقاد دارد که می‌تواند تفکر انتقادی را ترویج کند و ایده‌های نوآورانه را تحریک کند. این شما را تشویق می کند که در وبلاگ مشارکت کنید و بخشی از گفتگو در مورد اصلاحات عدالت کیفری باشید.
پوستر

رهنمودها

 • وبلاگ در حال حاضر در حال پذیرش پست های کوتاه بین است 1200-1500 کلمه و پست های طول، بین 2200-2500 کلمه به ،یسی. آنها مطالب ارسالی مش، را می پذیرند.
 • آنها به دنبال انتشار نوشته های آکادمیک در مورد حقوق جزا و سیستم عدالت کیفری هستند. در حالی که مقالات بین رشته ای به شدت تشویق می شوند، باید به سیستم عدالت کیفری مرتبط باشند.
 • مسائل مربوط به چرخه اخبار برای شناسایی مقالات مورد علاقه مورد توجه قرار نمی گیرد و نویسندگان تشویق می شوند تا موضوعاتی را فراتر از چرخه اخبار شناسایی کنند.
 • تمامی پست ها باید آثار اصلی و منتشرنشده نویسنده/نویسندگان باشد. تمامی پست ها مشمول الف خواهند بود چک سرقت ادبی.
 • در صورت انتشار یک مقاله اصلی در وبلاگ، نویسنده نمی تواند همان مقاله یا مقاله تقریباً مشابهی را در هر نشریه یا پلتفرم دیگری بدون تأیید قبلی پروژه 39A منتشر کند. تمامی این بازنشرها باید صریحاً تصدیق کنند که مقاله برای اولین بار در وبلاگ حقوق کیفری پروژه 39A منتشر شده است.
 • ارسال متقابل هر مقاله منتشر شده در وبلاگ Project 39A به مجوز قبلی از پروژه 39A نیاز دارد و در ابتدا مست،م اذعان صریح است که مقاله برای اولین بار در وبلاگ Project 39A Criminal Law منتشر شده است.
 • تمامی پست ها توسط هیئت تحریریه بررسی می شود. هیئت تحریریه ممکن است تغییراتی را در مورد ارسالی پیشنهاد دهد و ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت اعمال تغییرات به نحو مقتضی و رضایت هیئت تحریریه، آن را منتشر کنیم.
 • همه منابع باید در متن وبلاگ لینک شوند. لطفا از پاورقی استفاده نکنید.
 • آثار ارسالی باید همراه با ،وان من، و بیوگرافی مختصر از نویسنده/نویسندگان باشد. هیئت تحریریه این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون تایید قبلی نویسندگان، ،وان مقاله را تغییر دهد و همچنین ع، های من، (ع، های چکیده یا خاص برای انعکاس موضوع) را برای همراهی با پست نهایی وبلاگ انتخاب کند.
 • آنها تلاش خواهند کرد تا تصمیم ما در مورد انتشار را ظرف دو هفته پس از ارسال و حدا،ر سه هفته اعلام کنند. تصمیم برای انتشار، همانطور که در بالا ذکر شد، ممکن است منوط به فرآیند ویرایش باشد.

چگونه ارسال کنیم؟

از طریق لینک داده شده در انتهای این پست ارسال کنید.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

اطلاعات تماس

در صورت سوالات بیشتر، لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: [email protected].

برای ارسال اینجا کلیک کنید.


منبع: https://www.lawctopus.com/call-for-submissions-project-39a-criminal-law-blog/