ABC News نامزد دموکرات ریاست جمهوری رابرت اف کندی جونیور – جاناتان تورلی


ABC News

رابرت اف کندی قبل از ترور او اعلام کرد که “دست در دست آزادی بیان قدرت شنیده شدن را دارد.” به نظر نمی رسد که این دیدگاه ABC News باشد که پسرش را که اکنون برای نامزدی ریاست جمهوری دموکرات ها نامزد می کند سانسور کرده است. ABC با نظرات کندی در مورد وا،ن‌های کووید-19 مخالفت کرد، بنابراین به سادگی اعلام کرد که تماشاگران را از شنیدن آن دیدگاه‌ها جلوگیری می‌کند تا از آنها در برابر ایده‌های خطرناک محافظت کند.

لینزی دیویس از شبکه ABC مصاحبه را با معرفی کندی به ،وان «یکی از بزرگترین صداهایی که شعارهای ضد وا،ن را مطرح می‌کند، که مرتباً اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست درباره وا،ن‌ها را منتشر می‌کند، معرفی کرد، که کارشناسان علمی و پزشکی ا،راً بر اساس مطالعات علمی دقیق می‌گویند بی‌خطر و مؤثر هستند».

این ظاهرا کافی نبود. پس از اینکه به بینندگان گفت که این یکی از مشهورترین موضع گیری های او (و مخالفت خود) است، سپس آن دیدگاه ها را سانسور کرد.

پس از پخش مصاحبه، دیویس اعلام کرد[w]باید توجه داشته باشید که در طول مکالمه ما، کندی ادعاهای نادرستی در مورد وا،ن کووید-19 مطرح کرد. ما از قضاوت سرمقاله خود استفاده کرده‌ایم که بخش‌های گسترده‌ای از آن تبادل را در مصاحبه خود لحاظ نکرده‌ایم.»

کندی توییت کرد 47 USC 315 سانسور کاندیداهای ریاست جمهوری را برای شبکه های تلویزیونی غیرقانونی می کند، اما پنجشنبه، ABC تحقیر خود را نسبت به قانون، دموکراسی، و مخاطبان خود با قطع بیشتر محتوای مصاحبه من با مجری لینزی دیویس نشان داد که تنها قطعه های انتخاب شده گی، را گذاشت. و یک سلب مسئولیت افتراآمیز.»

تأمین طراحی شده است تا زمان برابر را برای نامزدهای ریاست جمهوری تضمین کند و «از این قبیل دارنده مجوز هیچ قدرت سانسوری بر روی مطالب پخش شده نخواهد داشت.» با این حال، این بدان م،ا نیست که به یک نامزد کارت سفید داده می شود و نمی توان آن را ویرایش کرد. با این حال، در این مورد، ABC به طور مثبت اعلام می کند که اظهارات او را به دلیل مخالفت با آنها سانسور کرده است.

اگر قانون فدرال را کنار بگذاریم، این اشتباه است. ABC می‌تواند چنین دیدگاه‌هایی را به چالش بکشد، اما فعالانه به دنبال این است که رای‌دهندگان را از شنیدن نامزد ریاست‌جمهوری در مورد موضوعی که مورد علاقه و بحث عمومی است، باز دارد.

این امر به ویژه پس از اینکه نشان داده شد سانسور رسانه های قبلی در خاموش ، دیدگاه های علمی مخالف اشتباه کرده است، نگران کننده است.

ما شاهد بوده ایم که چهره های مختلف رو،مه نگاری و علمی به دلیل ابراز تردید نسبت به ادعاهای همه گیر از منشاء ویروس تا اثربخشی برخی درمان ها ممنوع شده اند. به ،وان مثال، زم، که بسیاری از مردم این احتمال را مطرح ،د که ممکن است ویروس از آزمایشگاه ویروس شناسی چینی در نزدیکی آن منتشر شده باشد (به جای نظریه “بازار مرطوب”)، آنها را عملاً به ،وان یک حاشیه دیوانه محکوم ،د. زوج اعتراض به سوگیری نویسندگان گزارشی که نظریه آزمایشگاه را رد می کند مورد تمس، قرار گرفتند. را خبرنگار نیویورک تایمز که این منطقه را پوشش می دهد آن را “نژادپرستانه” و غیرقابل قبول خواند. در حال حاضر، حتی WHO اعتراف می کند که نظریه آزمایشگاهی ممکن است و مقامات بایدن اعتراف می کنند که این واقعا قابل قبول است.

همین امر در مورد بحث در مورد اثربخشی ماسک ها صادق است. برای بیش از یک سال، برخی استدلال می ،د که ماسک های رایج برای محافظت در برابر ویروس بی اثر هستند. اکنون CDC به این موضوع هشدار می دهد به نظر نمی رسد که ماسک ها این گونه ها را مسدود کنند و حتی کارشناسان CNN این ماسک های پارچه ای را ” می نامند.کمی بیشتر از تزئینات صورت

با این حال، رئیس سازمان جه، بهداشت اکنون سانسور را به ،وان ابزاری برای مبارزه با «اینفودمیک» پذیرفته است. همچنین تماس هایی از جمله از کاخ سفید برای S،ify وجود دارد برای ممنوع ، یا محدود ، نمایش جو روگان برای اجازه دادن به پخش دیدگاه های مخالف در مورد کووید یا درمان آن.

اگر چنین سانسور گسترده ای در مورد دیدگاه های مخالف وجود نداشت، ممکن بود بحث بیشتری در مورد هزینه ها و علم پشت قرنطینه ها وجود داشته باشد. درعوض، بر این گونه صداهای مخالف تأثیر وحشتناکی داشت و هر ،ی که شک داشت، بر،ب افراطی یا نظریه‌پرداز توطئه می‌خورد. به ،وان مثال اخیراً دانشمندان آمده اند اعتراف کنند که آنها همچنین مشکوک بودند که آزمایشگاه ووهان منشاء ویروس است، اما با واکنش های شدید CDC و دانشگاه ها ،ت شدند.

همچنین مشخص نیست که ABC از کجا خط می کشد. جو بایدن آنقدر اظهارات نادرست داشته است که واشنگتن پست به او یک «پینوکیوی بی ته» داد. به همین ترتیب، بسیاری ادعاهای مخالف در مورد تغییرات آب و هوا و مسائل ترا،تی را خطرناک می دانند. آیا ABC اکنون این نامزدها یا سمت های دیگر را سانسور خواهد کرد؟

همانطور که توسط ABC اشاره شده است، وزن بسیار زیاد نظرات علمی هنوز با کندی مخالف است. این منصفانه است که توجه داشته باشید. با این حال، ABC اکنون مدعی حق سانسور نامزدهای ریاست جمهوری برای محافظت از مردم در برابر افکار مضر یا اطلاعات نادرست، از جمله مسائل مهم در پشت یک کمپین است. هم برای کشور و هم برای رو،مه نگاری اشتباه است.

لازم نیست رسانه ها از افکار خطرناک محافظت کنیم. خطری به مراتب بزرگتر در کمین تلقین و ارتدو،ی است که از سانسور ناشی می شود.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…
منبع: https://jonathanturley.org/2023/05/01/abc-news-censors-democratic-presidential-candidate-robert-f-kennedy-jr/