OHCA کالیفرنیا روند قوانین آتی قانون نظارت بر تراکنش های مراقبت های بهداشتی جدید کالیفرنیا را روشن می کند – مراقبت های بهداشتی


14 جولای 2023

طناب و خا،تری LLP

برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

در 20 ژوئن 2023، دفتر مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا (“OHCA”) جلسه ماهانه خود را برگزار کرد و در مورد طرح ایالت برای انتشار مقررات و اجرای قانون جدید نظارت بر مبادلات مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا بحث کرد.1 مطالب ارائه جلسه را می توان یافت اینجا.

قانون کالیفرنیا مؤسسات مراقبت های بهداشتی را م،م می کند که حداقل نود (90) روز قبل از انجام معامله، OHCA را از تراکنش های مهم مطلع کنند.دیدن هشدار قبلی ما).2 OHCA از 1 ژانویه 2024 برای تراکنش هایی که در تاریخ 1 آوریل 2024 یا پس از آن انجام می شود، پذیرش اخطارها را آغاز خواهد کرد.3 پس از دریافت اخطار، OHCA شصت (60) روز فرصت دارد تا: i) یک معافیت کتبی از بررسی هزینه و تأثیر بازار (“CMIR”) ارائه کند یا 2) یک CMIR را آغاز کند.4 با این حال، اساسنامه به صورت مکتوب تعدادی از سؤالات را برای روشن شدن در مقررات آتی OHCA باقی می گذارد، از جمله آستانه تعیین اینکه یک تراکنش واجد شرایط است و فرآیند و ج، زم، برای CMIRها.5

در جلسه ژوئن خود، OHCA یک ج، زم، برای فرآیند قو،ن خود پیشنهاد کرد و راهنمایی های اضافی در مورد اولویت های خود برای اجرای قانون ارائه کرد:

ج، زم، فرآیند قانون گذاری

  • پیش نویس آیین نامه: OHCA پیش نویس مقررات را منتشر خواهد کرد 31 جولای 2023 که به صورت عمومی در OHCA پست خواهد شد سایت اینترنتی.

  • نظرات عمومی و کارگاه:

    • OHCA از عموم دعوت می کند تا نظرات خود را در ماه آگوست (با پایان دوره اظهار نظر) ارسال کنند 31 آگوست 2023).

    • OHCA یک کارگاه عمومی در اواسط ماه اوت برای بحث در مورد مقررات و نظرات پیشنهادی برگزار خواهد کرد.


  • ارسال اضطراری: OHCA یک بسته قو،ن اضطراری را با قو،ن نهایی به دفتر قانون اداری در این کشور ارسال خواهد کرد اکتبر 2023.

راهنمایی اضافی

در این جلسه، OHCA در مورد شکاف‌های فعلی در نظارت کالیفرنیا بر تراکنش‌های مراقبت‌های بهداشتی، به‌ویژه معاملات مربوط به سازمان‌های خدمات مدیریت و سهام خصوصی را مورد بحث قرار داد. قابل ذکر است، OHCA همچنین در بحث های مهمی در رابطه با سرمایه گذاری سهام خصوصی در سازمان های مراقبت های بهداشتی، که شامل دیدگاه های OHCA در مورد تأثیر چنین سرمایه گذاری ها بر اقدامات هزینه و کیفیت بود، شرکت کرد.

OHCA همچنین نشان داد که به دنبال فرآیندهای بررسی تراکنش های مراقبت های بهداشتی در ماساچوست است6 و اورگان7 به ،وان الگویی برای اجرای آتی قانون. در حالی که ماساچوست به طور کلی رویکردی محدود را برای اجرا و بررسی خود اتخاذ کرده است، اورگان به طور گسترده‌تری چارچوب بررسی خود را برای ثبت تراکنش‌های پلتفرم ملی اعمال کرده است. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که کالیفرنیا کدام مدل را برای دنبال ، بیشتر انتخاب خواهد کرد. آنچه واضح است این است که کالیفرنیا ممکن است به کانون جدید بررسی های CMIR تبدیل شود زیرا OHCA ،ن می زند که حجم بیشتری از اعلان های تراکنش (ی،ی حدود صد (100) اخطار در سال) نسبت به اورگان یا ماساچوست به دلیل بزرگتر بودن ایالت دریافت خواهد کرد. اندازه و جمعیت8

ما از نزدیک روند قو،ن OHCA را زیر نظر داریم و به روز رس، های بیشتری را در اوا، تابستان ارائه خواهیم کرد.

پانویسها و منابع

1. دیدن کال. بهداشت و سلامت کد § 127500 و دنباله.

2. کال. بهداشت و سلامت کد § 127507(c)(2).

3. کال. بهداشت و سلامت کد § 127507(c)(1).

4 کال. بهداشت و سلامت کد § 127507.2(a)(3)(A).

5 کال. بهداشت و سلامت کد § 127507(c)(3); 127507.2 (a) (3) (B); 127507.2 (b).

6 ارائه دهندگان خدمات مراقبت های بهداشتی و سازمان های ارائه دهنده با بیش از 25 میلیون دلار درآمد سالانه بیماران در ماساچوست باید 60 روز قبل از بسته شدن ارائه دهند. اطلاع از هرگونه معامله تغییر مادی به ،ت دادستان کل، مرکز اطلاعات و تحلیل سلامت، و کمیسیون سیاست سلامت (“HPC”). ماس ژنرال قو،ن چ. 6D § 13; 958 CMR 7.03 (1). HPC 30 روز فرصت دارد تا تراکنش را تأیید کند یا تراکنش عمیق‌تری را آغاز کند بررسی هزینه و تاثیر بازار، که ممکن است بسته شدن را تا 215 روز از تاریخ اطلاعیه اولیه به تعویق بیاندازد. 958 CMR 7.05.

7 برنامه نظارت بر بازار مراقبت های بهداشتیتوسط سازمان بهداشت اورگان (“OHA”) به اخطار 30 روزه قبل از بسته شدن و تایید تراکنش های مراقبت های بهداشتی مواد نیاز دارد. اگر OHA تشخیص دهد که نیاز به بررسی جامع است، پس از آن حدا،ر 180 روز فرصت دارد تا معاملات را به تفصیل از نظر تأثیر آنها بر هزینه، ارزش ویژه، دسترسی و کیفیت مراقبت بررسی کند. ORS 415.501. OHA به طور گسترده مرجع بازبینی خود را اعمال کرده و چندین تراکنش پلت فرم ملی را تا به امروز ثبت کرده است. OHA همچنین شرایطی را برای برخی از تراکنش‌ها وضع کرده است و قصد دارد تا پنج سال پس از بسته شدن، نظارت بر تأثیرات معاملات را حفظ کند.

8. به نشست مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی – ژوئن 2023 مراجعه کنید، YouTube (29 ژوئن 2023)، https://www.youtube.com/watch?v=RSZgwCvcH9w، در ساعت 1:46:50 تا 1:47:00.

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. در مورد شرایط خاص خود باید از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: غذا، دارو، مراقبت های بهداشتی، علوم زندگی از ایالات متحده


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1342794