The Week In Weed: 17 فوریه 2023 –


21 فوریه 2023

سیفرث شاو LLP


برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به هفته در علف خوش آمدید، نگاه جمعه شما به اتفاقاتی که در دنیای ماری جوانای قانونی می‌گذرد.

این هفته شاهد برخی فعالیت‌های فدرال در مورد ماری جوانا پزشکی برای جانبازان بودیم. ما یک به روز رس، در مورد آن مذاکرات بانکداری ایمن داریم. توییتر از این پس اجازه تبلیغات حشیش را می دهد. و در نهایت، ماری جوانا به ماشین های فروش خودکار آمد.

ماری جوانا پزشکی برای دامپزشکان

آیا جانباز، که از PTSD یا درد مزمن رنج می برند می توانند برای تسکین علائم خود از حشیش استفاده کنند؟ اعضای هر دو حزب و هر دو اتاق کنگره مایل به اجازه هستند پژوهش به ایده. یک سنا صورت حساب توسط Jon Tester (D-MT) و Dan Sullivan (R-AK) و یک هاوس حمایت شده است صورت حساب با حمایت لو کوریا (D-CA) و جک برگمن (R-MI) و، امور کهنه سربازان را هدایت می کند تا تحقیقات جامع، از جمله آزمایشات بالینی، را در مورد اثربخشی ماری جوانا پزشکی برای درمان شرایط پزشکی، و همچنین کیفیت دیگر مسائل زندگی.

من مفت،م که برگمن کنگره، جان تستر، رئیس کمیته امور کهنه سربازان سنا، و سناتور دن سالیوان برای کمک به جانباز، که نیاز به حشیش پزشکی و مواد مخدر دارند، به من ملحق شوند.

لو کوریا، لایحه را معرفی می کند

به روز رس، ایمن

هفته گذشته، ما گزارش دادیم که چاک شومر، رهبر ا،ریت سنا (D-NY) با گروهی از سناتورهای دموکرات دیدار کرد تا در مورد چشم انداز تصویب قانون بانکداری شاهدانه در این کنگره گفتگو کند. این هفته، او با برخی از جمهوری خواهان برای یافتن راهی برای پیشبرد اقدامات اصلاحی به گفتگو نشست. هر سه، سناتور استیو دینز (R-MT)، رند پل (R-KY) و دن سالیوان (R-AK)، حامیان لایحه بانکداری ایمن کنگره گذشته بودند.

تبلیغات توییتر

توییتر اکنون اجازه تبلیغات محصولات حشیش قانونی ،تی را می دهد. این شرکت اولین پلتفرم رسانه اجتماعی است که اجازه چنین کاری را می دهد تبلیغات، و محدودیت های زیادی در نوع محتوا دارند. آیا این تبلیغات منجر به تجربه‌ای دلپذیرتر در توییتر می‌شود؟ هر چیزی ممکنه…

و در نهایت

میشیگان اولین بار را به دست آورد دستگاه فروش حشیش اوایل این هفته. اگر می‌د،د چه می‌خواهید، می‌تو،د به سرعت پیش بروید و ،ید خود را انجام دهید. اگر به راهنمایی بیشتر نیاز دارید، Budtenders هنوز در دسترس هستند.

ایمن بم،د و خوب باشید – هفته آینده شما را می بینیم!

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: شاهدانه و کنف از ایالات متحده

یادداشت های انطباق – جلد. 4، شماره 6

Nossaman LLP

به یادداشت های انطباق از گروه روابط و مقررات ،ت Nossaman خوش آمدید – خلاصه دوره ای از سرفصل ها، تغییرات قانونی و نظارتی و پرونده های قضایی…


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1285174