VSL-CCI اولین مسابقه ملی موت دادگاه حقوق رقابت


دانشکده حقوق VIT-AP در حال سازماندهی VSL-CCI 1 استخیابان مسابقه دادگاه ملی در مورد قانون رقابت با همکاری کمیسیون رقابت هند و SCC آنلاین و EBC به ،وان شرکای دانش.

درباره سازمان دهنده

دانشکده حقوق VIT-AP (VSL) که به ،وان بخشی از دانشگاه VIT-AP در نزدیکی ویجایاوادا تأسیس شده است، VSL برای ارائه آموزش حقوقی با کیفیت با یک برنامه درسی قوی ایجاد شده است که دانش آموزان را برای چالش های قانونی آینده آماده می کند. هدف اصلی ارتقای متخصصان حقوقی جه، با اشتیاق به آرمان های عدالت اجتماعی است.

بر اساس هدف مش، و برای ترویج یک آموزش حقوقی جامع، کمیسیون رقابت هند و دانشکده حقوق VIT-AP در نظر دارند رویدادهایی را برای ارتقاء آگاهی دانش آموزان در مورد قانون رقابت سازماندهی کنند.

درباره مسابقه

قانون رقابت یک رشته حقوق در حال ظهور است که در تلاقی حقوق و اقتصاد کار می کند. هدف اصلی قانون رقابت، منع شرکت‌ها از درگیر شدن در رفتاری است که فرآیند رقابت را مخدوش کرده و به رقابت آسیب می‌رساند. قانون رقابت و اجرای قوی آن پیش نیازی برای حصول اطمینان از رقابتی بودن محیط اقتصادی و رعایت اصول رقابت عادلانه در معاملات تجاری و عدم ایجاد انحراف در بازار است.

در این زمینه، نیاز مبرمی به پیشبرد رویکردی ظریف برای ایجاد آگاهی و تسهیل ذهن‌های جوان با فرصتی برای بحث در زمینه‌های نوظهور در زمینه قانون رقابت وجود دارد.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

با هدف تقویت تحقیقات و بحث با کیفیت در مورد موضوعات قانون رقابت، دانشکده حقوق VIT-AP با همکاری کمیسیون رقابت هند (CCI) در حال سازماندهی 1 است.خیابان مسابقه دادگاه ملی در مورد قانون رقابت 2022-23 در حالت فیزیکی.

شایستگی

 1. این رقابت برای دانشجوی، آزاد است که به طور منظم به ،وان فراگیران تمام وقت در برنامه حقوق لیسانس (3 سال / 5 سال) یا مدرک حقوقی معادل آن که توسط هر مؤسسه / کالج / دانشگاه فعال در هند انجام می شود و توسط شورای وکلای هند به رسمیت شناخته شده است، آزاد است.
  1. واجد شرایط بودن برای عضویت در تیم: دانشجو می تواند در صورتی عضو تیم شود که یک برنامه تمام وقت کارشناسی حقوق را دنبال کند که توسط یک موسسه شناخته شده همانطور که در بالا ذکر شد انجام شود.
  1. هر تیم باید از سه عضو تشکیل شود. یک تیم متشکل از تنها دو عضو که هر دو به ،وان سخنران تعیین می شوند، ممکن است توسط VSLMCC در صورت وجود هر موقعیت استثنایی مجاز باشد. تیم متشکل از سه عضو، حداقل یک عضو باید به ،وان محقق تعیین شود.

زبان رسمی

زبان رسمی مسابقه ملی موت کورت ،یسی است.

چگونه ثبت نام کنیم؟

ثبت نام در مسابقات ملی موت کورت در دو مرحله انجام می شود:

 • ابتدا دانش آموزان م،م به ثبت نام به صورت تیمی دو/سه نفره هستند، این فرآیند نیازی به پرداخت هزینه ثبت نام نخواهد داشت.
 • ث،اً، ثبت نام نهایی پس از اعلام نتایج یادبود انجام خواهد شد، جایی که تیم های منتخب م،م به ثبت نام و پرداخت هزینه تعیین شده INR 4000/- هستند.

تیم ها باید شرکت خود را حدا،ر تا 10 فوریه 2023 تایید کنند. ثبت نام طبق آنچه در بالا ذکر شد یک فرآیند دو مرحله ای است. تیم های شرکت کننده پس از اعلام نتایج یادبود ثبت نام نهایی را به صورت آنلاین انجام می دهند (فرم به همراه اعلام نتایج یادبود با آپلود اسکرین شات پرداخت در تاریخ 18 مارس 2023) انجام می شود.

فرم ثبت نام باید پس از پرداخت INR 4000 و آپلود تأیید / صفحه کوتاه / فتوکپی آن به همراه یک نامه معتبر معتبر (ضمیمه I قو،ن) صادر شده توسط مرجع (رئیس / هیئت علمی / دادگاه محاکمه) پر شود. هماهنگ کننده) کالج/دانشگاه و فرم اسکان و سفر (ارائه شده در قانون 13 مسابقه) در صورت انتخاب محل اقامت.

هر تیم باید با پر ، فرم پیش ثبت نام گوگل از طریق لینک زیر ثبت نام کند:

 1. اطلاعات قبلی در مورد تغییر در ،یب تیم باید از قبل از طریق پست قبل یا در 18 مارس 2023 ارسال شود.
 2. تیم ها م،م به ارسال یک نامه معتبر معتبر (ضمیمه شده در بخش الف، ضمیمه I) هستند که توسط مرجع من، معامله کالج / دانشگاه آنها صادر شده است.

هزینه ثبت نام

هزینه ثبت نام برای هر تیم 4000 روبل است. تیم‌ها می‌توانند با درخواست و ارسال هزینه تعیین شده INR 4000/-از طریق انتقال آنلاین NEFT/RTGS/ در جزئیات بانکی زیر دانشگاه در زمان ثبت نام نهایی، شرکت خود را تایید کنند.

*هزینه ثبت نام و هزینه اقامت در صورت عدم شرکت یا هر دلیل دیگری غیر قابل استرداد خواهد بود. هیچ ارتباطی مرتبط با آن برقرار نخواهد شد.

جوایز و جوایز

 1. به برندگان مسابقه ملی موت کورت یک “جایزه، جایزه نقدی و یک سال اشتراک آنلاین رایگان SCC برای تیم سه نفره به ارزش 81000 روپیه”، مدال برای سه شرکت کننده تیم و گواهینامه اعطا می شود.
 2. به تیم دوم یک “جایزه، جایزه نقدی و یک سال اشتراک آنلاین رایگان EBC برای تیم سه نفره به ارزش 43500 روپیه”، مدال‌ها و گواهی‌های فردی اعطا می‌شود.
 3. جایزه بهترین م،ع “جایزه و جایزه نقدی” وجود خواهد داشت. این جایزه به شرکت‌کننده‌ای تعلق می‌گیرد که کمیته برگزارکننده، بهترین عملکرد را در طول سخنر،‌های شفاهی خود در دور مقدماتی داشته باشد.
 4. جایزه بهترین یادبود و جایزه نقدی وجود خواهد داشت. یادبودهایی که به کمیته (VSLMCC) ارسال می شود توسط دانشگاهیان مورد ارزیابی قرار می گیرد و بهترین یادبود برای اهدای این جایزه از بین آنها انتخاب می شود.
 5. “جایزه بهترین محقق و جایزه نقدی” وجود خواهد داشت. یک آزمون کتبی برای تعیین “بهترین محقق” انجام خواهد شد. سوالات برای آزمون محققین بر اساس شرایط واقعی گزاره موت و اصول قابل اجرا در آن تنظیم خواهد شد. این آزمون محققین فقط برای محققین تعیین شده تیم های شرکت کننده آزاد است. در صورت تساوی، امتیاز یادبودها برای تعیین “بهترین محقق” در نظر گرفته می شود.
 6. به هر یک از شرکت کنندگان در مسابقات ملی موت کورت گواهی شرکت داده می شود.
 • جایزه نقدی برای برندگان: 1,00,000 روپیه + یک سال اشتراک آنلاین رایگان SCC به ارزش 81,000 روپیه
 • جایزه نقدی برای دوندگان: روپیه بیش از 70 هزار و یک سال اشتراک آنلاین EBC به ارزش 43500 روپیه
 • جایزه نقدی بهترین سخنران: روپیه 15,000 بهترین محقق: روپیه. 15,000 بهترین یادبود: 15,000 روپیه

توضیحات

تیم‌ها می‌توانند با ارسال یک ایمیل به آدرس، توضیحاتی را درخواست کنند [email protected] یا ممکن است به صورت تلفنی با افرادی که به ،وان کنفرانس دانشجویی و شرکت کننده برای مسابقات موت کورت 2023 تعیین شده اند تماس برقرار کند.

تاریخ های مهم

 1. آ،ین تاریخ برای پیش ثبت نام: 10 فوریه 2023
 2. آ،ین تاریخ برای توضیحات: 12 فوریه 2023
 3. انتشار توضیحات: 14 فوریه 2023
 4. ارسال نسخه نرم افزاری: 25 فوریه 2023
 5. اعلام نتایج یادبود: 11 مارس 2023
 6. ثبت نام نهایی: 18 مارس 2023
 7. قرعه کشی (حالت فیزیکی): 15 آوریل 2023
 8. دور مقدماتی: 16 آوریل 2023
 9. مرحله یک چهارم نهایی: 16 آوریل 2023
 10. آزمون محققان: 16 آوریل 2023
 11. نیمه نهایی: 17 آوریل 2023
 12. فینال: 17 آوریل 2023
 13. اعتبار: 17 آوریل 2023

اطلاعات تماس

 1. جلسه دادگاه محرمانه دانشکده: پروفسور مولا سنها گود، شناسه ایمیل – [email protected]
 2. جلسه دانشجویی: آقای پالاش ورما – شماره تماس 9597404403 خانم پنوماکا سرینیخی – شماره تماس 7416925799
 3. همایش دانشجو: خانم پیلا مونیشا سای – شماره تماس 9063214205 آقای سوترسان – شماره تماس 9626033962

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

توجه: این یک پست حمایت شده است.


منبع: https://www.lawctopus.com/vsl-cci-1st-national-moot-compe،ion-law/